Mimari Danışmanlık & DevOps

Yazılım geliştirme süreçlerinizi hızlandırarak, iş süreçlerinde verimliliği artırıyor ve rekabet avantajı sağlıyoruz.

MTEK olarak, müşterilerimizin ürünlerinin teknik mimarisini geliştirmelerine yardımcı oluyoruz. Bu hizmet ile ürünlerin performansını, güvenilirliğini ve ölçeklenebilirliğini artırarak, rekabetçi ve yenilikçi ürün geliştirmelerine katkı sağlıyoruz.

Sistem kesintilerini önlemek ve sürekli hizmet sunmak amacıyla, müşterilerimiz için fazlandırılmış topoloji planlaması yapıyoruz. Bu yaklaşım ile , müşterilerimizin yüksek erişilebilirlik ve güvenilir IT altyapıları kurmalarına destek oluyoruz.

İşletmelerin uzun vadeli başarısını destekleyecek sürdürülebilir teknoloji yığınları seçmelerine yardımcı oluyor, bu sayede geleceğe yönelik esnek, verimli ve çevre dostu çözümler sunuyoruz.

DevOps kültürünü benimseyerek, sürekli entegrasyon ve sürekli dağıtım (CI/CD) prensiplerini müşterilerimize entegre ediyoruz. Bu yaklaşım, yazılım geliştirme ve işletme süreçlerini daha hızlı, verimli ve hatasız hale getiriyor.

Müşterilerimizin yazılım geliştirme süreçlerini otomatikleştirmek ve hızlandırmak için CI/CD pipeline’ları kuruyoruz. Bu hizmet, müşterilerimizin yazılımlarını daha hızlı piyasaya sürmelerine ve sürekli geribildirim alarak iyileştirmelerine olanak tanıyor.

MTEK olarak, müşterilerimizin geliştirme ve sistem yönetimi maliyetlerini azaltıyoruz. Verimli kaynak kullanımı, otomatikleştirilmiş süreçler ve iyileştirilmiş operasyonel verimlilik ile maliyet optimizasyonu sağlıyoruz.